Loading...

Olejová barva zelená 20 ml - PME

Olejová barva zelená PME. Balení 20 ml.
Skladem 4 ks
U vás 6.10.2026

92 Kč
460 Kč / 100ml
Ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Profesionální barvy PME vyrobené na olejové bázi, které se dokonale mísí s máslem. Dodávají intenzivní, rovnoměrnou barvu bez šmouh, roztříštění nebo blednutí. Ideální pro máslový krém, čokoládu, ganache, cukrové pasty, fondán a těsta na dorty. Vysoká koncentrace pigmentů umožňuje dosáhnout jak jemných pastelových tónů, tak i hlubokých, sytých odstínů – včetně náročných barev, jako je červená a černá. Přesné kapátko poskytuje plnou kontrolu nad intenzitou barvy kapku po kapce. Vyrobeno ve Velké Británii a důvěřuje profesionálním dekoratérům dortů pro konzistentní výsledky a hladký, bezchybný povrch. SLOŽENÍ: Řepkový olej, barviva (E153), emulgátory (E322 (sója), E433). Tip V chladných dnech před použitím ohřejte lahvičku v mikrovlnné troubě po dobu 3–5 sekund a poté dobře protřepejte, aby se usnadnilo dávkování. Pro hedvábný, lesklý povrch doporučujeme italský nebo švýcarský máslový krém Meringue. Intenzitu barvy lze zvýšit použitím ručního mixéru – čím déle mícháte, tím hlubší bude odstín.

Hmotnost / Objem

Balení obsahuje: 20 mg / 20 ml

Výrobní společnost
PME Cake ES S.L.
Calle Juan Negrin 57 Elche Parque Empresarial 03203 Elche (Alicante), España
customerservice@pmecake.es
www.pmecake.com

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Gelová barva Fractal - Menthol (30 g) 6197 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva Fractal - Lime Green (30 g) 6819 dortis

Koncentrovaná gelová barva vhodná na barvení potahovacích hmot, krémů, gelů a těst.

118 Kč
393.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

Gelová barva zelená BIO 25g - RUF

BIO gelová barva zelená RUF. Balení 25 g.

65 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Potravinářské barvivo SuperiOil Pine Green 30g - Fractal

Obarvi čokoládu, ganache, máslové krémy i další tukové hmoty do sytě tmavě zeleného odstínu pomocí ol

143 Kč
476.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks