Loading...

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpusťte v malém množství vody a toto množství přidávejte při přípravě do potraviny až do požadovaného odstínu

.

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

24 Kč
480 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpusťte v malém množství vody a toto množství přidávejte při přípravě do potraviny až do požadovaného odstínu.Dávkování: Obsah sáčku postačí nejméně na obarvení 6 kg hmoty.

Použití produktu

Část obsahu sáčku rozpusťte v malém množství vody a toto množství přidávejte při přípravě do potraviny až do požadovaného odstínu.Dávkování: Obsah sáčku postačí nejméně na obarvení 6 kg hmoty.

Hmotnost

Balení obsahuje: 5 g

Složení produktu

nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6.3 ± 0.5%

Země původu

Česká republika

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
AROCO, spol. s r.o.
Spojovací 798/31 190 00 Praha 9
odbyt@aroco.cz
www.aroco.cz

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva žlutá
Žluté potravinářské barvivo
Výrobce AROCO
EAN 8590105959881
Kód produktu DR-95988

Recenze

100 %
Spokojenost.
Nádherná žlutá
Ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva oyster 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva oyster. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Prachová barva 4g žlutá - FunCakes

Prachová barva, žlutá. Pro zdobení dortů či modelovacích hmot. 4 g v balení.

81 Kč
2025 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Přírodní barvivo žluté Yes Superfood Kurkumin (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 g kurkuminového superpotravinového prášku, což je doporučená denní dávka po

364 Kč
728 Kč / 100g

Skladem > 5 ks