Loading...

Rozpustné barvivo Banana 10g - Ja latarte

bez lepku bez lepku

Vodou rozpustné barvivo BANANA dodá vašim dezertům jemný, přirozený žlutý odstín, který evokuje svěžest a sladkost zralého banánu.

Není skladem

116 Kč
1160 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Vodou rozpustné barvivo BANANA vnáší do cukrářských výtvorů teplý, slunečný tón připomínající barvu zralého banánu. Tento odstín působí přirozeně a svěže, takže dorty, krémy i polevy získají atraktivní a chutný vzhled. Díky vysoce koncentrovanému složení je barvivo ekonomické a při správném dávkování poskytuje dlouhotrvající, sytou barvu bez hrudek a pruhů.

Barvivo je ideální pro širokou škálu použití – od cukrových polev, krémů a želé až po těsta, nápoje či sirupy. Snadno se rozpouští ve vodě nebo jiné tekutině a jeho dávkování lze přesně upravit podle požadované intenzity odstínu. Je tak skvělou volbou pro cukráře, pekaře i domácí nadšence, kteří chtějí svým dezertům dodat přirozený a harmonický vzhled.

BANANA představuje barvu tepla a jemnosti – díky ní budou vaše sladké výtvory nejen chutné, ale i vizuálně lákavé. Perfektní volba pro ty, kdo hledají spojení kvality, jednoduchosti a profesionálního výsledku.

Složení: E102

Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E102

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva žlutá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Žluté potravinářské barvivo
Prachová barva žlutá
Barvy na makronk
Výrobce La tarte
EAN 2700001305743
Kód produktu V-161

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva oyster 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva oyster. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Rozpustné barvivo Lemon Juice 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo LEMON JUICE rozzáří vaše dezerty svěžím, přírodně žlutým odstínem inspirov

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 5 ks