Loading...
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g levandulová - Roxy and Rich

Prachová barva 4g levandulová - Roxy and Rich

bez mléka bez mléka
bez lepku bez lepku
vegan vegan
kosher kosher
Prachová barva levandulová. Balení 4 g.
Skladem 4 ks
U vás 6.10.2026

145 Kč
3625 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Fondust je vodou ředitelná prášková barva je speciálně navržena k barvení potravin s velmi nízkým obsahem vody. Série vodou ředitelných práškových barev Fondust, jejíž je tato barva součástí, se vyznačuje: – Matný povrch - Rozpustné ve vodě – Silná koncentrovaná barva – 36 krásných barev v sérii – 100% jedlé - Bezlepkový – Bez laktózy – Bez arašídů a ořechů - Vhodné pro vegetariány a vegany Barvu lze použít k obarvení fondánu, marcipánu, královské polevy, máslového krému, těsta na dorty, macaronů, sladkostí, airbrush atd. Barvu NELZE použít na čokoládu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 4 g

Složení produktu

Oxid křemičitý, kukuřičný škrob, barvivo E122, E132.

Země původu

Kanada

Další informace

Barva fialová
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Kategorie: Fialové potravinářské barvivo
Prachová barva fialová
Výrobce Roxy and Rich
EAN 752830611016
Kód produktu f4.050

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Moonlight Lilac (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
6360 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Viola (1,5 g) 6165 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

123 Kč
8200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g - Super Streusel

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

211 Kč
2110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks