Loading...
Akce
Přehrát video
Prachová barva 4g teal - Roxy and Rich

Prachová barva 4g teal - Roxy and Rich

Prachová barva teal. Balení 4 g.
Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

136 Kč
3400 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Fondust je vodou ředitelná prášková barva je speciálně navržena k barvení potravin s velmi nízkým obsahem vody. Série vodou ředitelných práškových barev Fondust, jejíž je tato barva součástí, se vyznačuje: – Matný povrch - Rozpustné ve vodě – Silná koncentrovaná barva – 36 krásných barev v sérii – 100% jedlé - Bezlepkový – Bez laktózy – Bez arašídů a ořechů - Vhodné pro vegetariány a vegany Barvu lze použít k obarvení fondánu, marcipánu, královské polevy, máslového krému, těsta na dorty, makronek, sladkostí, airbrush atd. Barvu NELZE použít na čokoládu.

Hmotnost

Balení obsahuje: 4 g

Složení produktu

Oxid křemičitý, kukuřičný škrob, barvivo E102, E133.

Země původu

Kanada

Další informace

Barva modrá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
Roxy & Rich Inc.
H500-18005 rue Lapointe Mirabel, QC, J7J 0G2
info#roxyandrich.com
www.roxyandrich.com

Technické parametry

Kategorie: Prachová barva zelená
Zelené potravinářské barvivo
Svátek Den svatého Patrika
Výrobce Roxy and Rich
EAN 653341964090
Kód produktu f4.030

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Prachová barva Golden Holly - Edable Art

Prachová barva Golden holly od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

107 Kč
594.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Zelená

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E132)Obsah čistého barviva: 7,5 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Lime - Edable Art

Prachová barva Lime od firmy Edable Art

88 Kč
488.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Rozpustné barvivo Green Apple 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo GREEN APPLE dodá dezertům svěží, šťavnatě zelený odstín inspirovaný barvou

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 10 ks