Loading...

Prachová barva Blackwarrant - Edable Art

Prachová barva Blackcurrant od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

Není skladem

89 Kč
494.4 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Tato vynikající řada nabízí prachové barvy, které jsou vysoce kvalitní, mají luxusní barvy na poprašování/malování. Poskytují skutečný barevný zážitek při použití s jakýmkoli vaším výtvorem. I běžným jedlým barvám můžete dát lesk. Smíchejte tyto barvy s lihem a namalujte či natřete pomocí štětců. Můžete malovat jednoduché i složité detaily, ornamenty, atd.

Složení: E133, E123, E127, E132

Hmotnost

Balení obsahuje: 18 g

Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
The Edable Art
4 King street Spennymoor
edableart@mail.com
www.edableartworldofcolour.co.uk/

Technické parametry

Kategorie: Fialové potravinářské barvivo
Prachová barva fialová
Výrobce Edable Art
Kód produktu edable132

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva lilac 10g - Super Streusel

Prachová barva lilac 10 g od firmy Super Streusel.

211 Kč
2110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva 5g natural purple - Roxy and Rich

Prachová barva natural purple. Balení 5 g.

158 Kč
3160 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Orchid Purple (1,7 g) 4868 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

113 Kč
6647.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks