Loading...

Prachová barva zlatá 5g - Saracino

Prachová barva zlatá. Balení 5 g.
Skladem > 5 ks
U vás pozítří 1.10.2026

142 Kč
2840 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Tento jedlý pigment s vysokou koncentrací lze použít jako prach nebo smíchat s barvou pro cukrářské práce. Přidejte prášek přímo do produktu nebo naneste štětcem na povrch, který chcete ozdobit. Rozpustné perleťové barvy mají mnoho použití v cukrářství a jemné pekárně (pečivo, sušenky, koláče a oplatky). Bezlepkový produkt. Smíchejte je s kakaovým máslem nebo alkoholem pro mimořádně jemné detaily konečných odstínů.

Hmotnost

Balení obsahuje: 5 g

Složení produktu

oxid titaničitý (E171), oxidy a hydroxidy železa (E172)

Země původu

Itálie

Další informace

Barva zlatá
Výrobní společnost
Saracino Dolci Ltd.
Via Lago di Garda,5 36040 - Sarego
commerciale@saracinogelati.com
www.saracinodolci.com

Recenze

????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

168 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Solar Gold - Edable Art

Prachová barva Solar gold od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

127 Kč
705.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

241 Kč
2410 Kč / 100g

Skladem > 10 ks