Loading...

Prachové barvy Sweet Sticks Sweet Sticks

Filtrovat produkty
Počet produktů: 3

Prachová barva metalická Burnt Bronze 10ml - Sweet Sticks

Prachová barva metalická Burnt Bronze. Balení 10 ml.

103 Kč
1030 Kč / 100ml

Není skladem

Prachová barva metalická Silver City 10ml - Sweet Sticks

Prachová barva metalická. Odstín Silver city. Balení 10 ml.

111 Kč
1110 Kč / 100ml

Není skladem

Prachová barva metalická Extreme Gold 10ml - Sweet Sticks

Prachová barva metalická. Odstín Extreme gold. Balení 10 ml.

114 Kč
1140 Kč / 100ml

Není skladem

Prachové barvy od Sweet Sticks představují revoluční řadu barevného prachu, který lze nakonec proměnit v krásnou barvu pomocí aktivátoru nátěrového prášku. Díky jedinečné směsi 100% jedlých ingrediencí je super bezpečné přidávat do vašich lahodných koláčů, sušenek a také do čokolády. Tyto práškové barvy byly navrženy tak, aby byly ideální pro produkty na olejové bázi a jsou schopné natírat většinu neporézních povrchů. Sweet Sticks prachové barvy jsou tak všestranné a mohou se přizpůsobit mnoha různým stylům zdobení dortů. Nakonec si můžete vybrat konzistenci barvy nebo ji oprášit. S těmito práškovými barvami ušetříte. K pokrytí celého 250g bloku čokolády potřebujete pouze 1/8 čajové lžičky práškových barev a aktivátoru práškových barev.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.