Loading...

Rozpustné barvivo Popcorn 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo POPCORN dodá tvým dezertům krásně teplý žluto-zlatý odstín připomínající čerstvě prasknutý popcorn – harmonické, chutně působící a dlouhotrvající probarvení už při minimálním množství.

Není skladem

114 Kč
1140 Kč / 100g
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Hledáš žlutou, která nebude křiklavá, ale jemná, hřejivá a přirozená? Barvivo POPCORN je inspirované zlatavou barvou čerstvě připraveného popcornu a dodá tvým dezertům útulný, „domácí“ vzhled, který působí lákavě na první pohled. Díky vodou rozpustné formuli se krásně spojuje s krémy, polevami, želé i těstem a vytváří dokonale hladkou barevnou vrstvu bez hrudek a nerovností.

POPCORN skvěle funguje v máslových i bílkových krémech, cukrových polevách, marmeládách, želé, a navíc i v těstech na muffiny, koláčky, makronky nebo cukroví. Díky teplému tónu dodá barvu, která je příjemná, přirozená a dokonale souzní s dezerty laděnými do pastelových i výraznějších odstínů. Výborně funguje také v sirupech a nápojích, kterým dodá jemnou žlutou jiskru.

Použití je snadné: prášek rozmíchej v malém množství vody nebo jiné tekutiny z receptu a přidávej postupně, dokud nedosáhneš požadované intenzity. Díky vysoké koncentraci ti stačí jen malé množství a barva zůstane stabilní a krásně čistá.


  • Příjemný žluto-zlatý odstín inspirovaný popcornem
  • Rovnoměrné probarvení bez hrudek a pruhů
  • Vysoká koncentrace = nízká spotřeba
  • Vhodné pro krémy, polevy, těsta, želé i nápoje
  • Ideální pro teplé, přírodní a „chutné“ barevné palety



Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E102, E104

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva žlutá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Žluté potravinářské barvivo
Prachová barva žlutá
Barvy na makronk
Výrobce La tarte
EAN 2700001305910
Kód produktu V-141

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva oyster 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva oyster. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Prachová barva 4g žlutá - FunCakes

Prachová barva, žlutá. Pro zdobení dortů či modelovacích hmot. 4 g v balení.

81 Kč
2025 Kč / 100g

Skladem > 5 ks