Loading...

Rozpustné barvivo Sunshine 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo SUNSHINE rozjasní vaše dezerty zářivým žlutým odstínem plným energie a radosti.

Skladem poslední 2 kusy
U vás pozítří 30.9.2026

116 Kč
1160 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Vodou rozpustné barvivo SUNSHINE přináší do vašich cukrářských výtvorů teplo, světlo a pozitivní energii. Jeho jasně žlutý odstín evokuje sluneční paprsky a dodává dezertům veselý, přitažlivý a svěží vzhled. Ideální je pro všechny, kteří chtějí svým dortům, polevám či krémům dodat zářivý tón, jenž okamžitě upoutá pozornost.

Díky své vodou rozpustné receptuře se barvivo SUNSHINE snadno a rovnoměrně rozpouští bez tvorby hrudek či pruhů. Stačí malé množství, aby výsledná barva byla čistá, sytá a trvanlivá. Výborně se hodí pro cukrové polevy, krémy, těsta, želé, marmelády i nápoje, kde vytváří příjemný teplý odstín od jemné vanilkové po výraznou žluť.

Toto barvivo je perfektní volbou pro profesionální i domácí cukráře, kteří chtějí vytvářet vizuálně atraktivní dezerty s pozitivní atmosférou. SUNSHINE je symbolem radosti, světla a hravosti – promění každý dort ve slunečné mistrovské dílo.


Hmotnost

Balení obsahuje: 10 g

Složení produktu

E110

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva žlutá
Zástupce výrobce v EU
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Výrobní společnost
JA latarte
latarte.com.ua@gmail.com
www.latarte.com.ua

Technické parametry

Kategorie: Barvy na makronk
Prachová barva žlutá
Žluté potravinářské barvivo
Výrobce La tarte
EAN 2700001305637
Kód produktu V-197

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva oyster 7ml - Sugarflair

Jedlá prachová barva oyster. Balení 7 ml.

68 Kč
97.1 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Rozpustné barvivo Lemon Juice 10g - Ja latarte

Vodou rozpustné barvivo LEMON JUICE rozzáří vaše dezerty svěžím, přírodně žlutým odstínem inspirov

114 Kč
1140 Kč / 100g

Skladem > 5 ks