Loading...

Smartflex Black Velvet Vanilka 0,25 kg v sáčku 0150 dortis

bez lepku bez lepku
Černá potahovací hmota vhodná i pro modelování postaviček.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 30.9.2026

87 Kč
34.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Tato extra pružná hmota je vhodná jak na modelování figurek, tak na potahování dortů, její velkou výhodou je, že se nelepí a netrhá se. Rychle drží svůj tvar.

 

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), škrob (jedlý bramborový škrob), zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1641 kJ
Energetická hodnota kcal 392,1 kcal
Tuky 6,29 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 5,25 g
Sacharidy 87,6 g
    - z toho cukry 73,23 g
Bílkoviny 0,2 g
Vláknina 0,99 g
Sůl 0,01 g

Země původu

Maďarsko

Další informace

Barva černá
Výrobní společnost
4-MIX Ltd.
Szilas utca 5. Nagytarcsa H-2142
info@4mix.hu
www.smartflex.hu

Recenze

100 %
Vše v pořádku.
100 %
Kvalitní potahovací hmota – použila jsem ji na modelování figurek a jsem s výsledkem spokojená.
100 %
Opravdu černá a s touto hmotou jsem již několik let velmi spokojená.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Wednesday

Gelová barva (Black) černá 35 g - Food Colours

Černá gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

91 Kč
260 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vynikající marcipán 1:5 černý Midnight Black 250g - FunCakes

Černý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.

115 Kč
46 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Wednesday 19,5cm - Pictu Hap


88 Kč

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - černá - Kelmy

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrářský košíček černý mini - House of Marie

Košíčky z kvalitního papíru na malé muffiny, dortíky, cupcakes…

65 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Cukrová dekorace Svět Wednesday TOP - I LOVE CAKES


137 Kč

Skladem 4 ks