Loading...

Smartflex Velvet Vanilka 1 kg v sáčku (Potahovací a modelovací hmota na dorty) 0280 dortis

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování figurek .
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

241 Kč
24.1 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Bílá, extra pružná hmota s vynikajícími vlastnostmi, vhodná zejména k potahování dortů a modelování figurek. Při modelaci i potahování je velmi pružná, nelepí se, rychle si drží tvar a "nesesedá" ani při tvorbě větších předmětů. Složení: cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), modifikovaný bramborový škrob, zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1641 kJ/388 kcal, tuky 6,26 g (z toho nasycené 5,29 g), sacharidy 82,41 g (z toho cukry 73,23 g), vláknina 0,99 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g

Hmotnost

Balení obsahuje: 1 kg

Složení produktu

cukr, glukózový sirup, pitná voda, rostlinné tuky (kokosový tuk, hydrogenovaný olej z palmových jader), modifikovaný bramborový škrob, zahušťovadlo: xanthanová guma, aroma, konzervant: sorban draselný, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Další informace

Barva bílá
Výrobní společnost
4-MIX Ltd.
Szilas utca 5. Nagytarcsa H-2142
info@4mix.hu
www.smartflex.hu

Technické parametry

Kategorie: Potahovací hmota Smartflex.
Potahovací hmota 1 kg
Potahovací hmota Smartflex
Výrobce Smartflex
EAN 5999566811500
Kód produktu DR-0280

Recenze

80 %
Má vynikající chuť a dobře se s ní pracuje; není však vhodná na modelování — rychle tuhne.
Potahovací hmota je ideální na potahování dortů i modelování. Snadno se s ní pracuje, je vláčná, snadno ji obarvíte do požadovaného odstínu a po zaschnutí pevně drží tvar.
100 %
Nejkvalitnější materiály
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Potahovací hmota 1 Kg - různé barvy - Kelmy

Potahovací hmota vhodná i na modelování v mnoha barevných odstínech.

od 192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem

Potahovací hmota K2 na dorty 1kg - K2

Potahovací hmota K2 bílá 1 kg je oblíbený fondán s jemným mandlovým aroma, který krásně potáhne dort

166 Kč
16.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg

Fondán na dort Smartflex Velvet mandlový 1 kg je hebká, pružná a krásně bílá potahovací a modelovací

241 Kč
24.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota s příchutí mandlí SNOW WHITE 1KG - Odense

Sněhově bílá hmota s lahodnou mandlovou chutí.

268 Kč
26.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks