Loading...

Zápich Halloween - Dekora

Proměň dort během chvilky v halloweenskou scénu – zápich se strašidelným domem dodá dezertu výraznou atmosféru bez složitého zdobení.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

43 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Zápich na dort s motivem strašidelného domu je jednoduchou cestou, jak připravit efektní halloweenský dort i tehdy, když na složité modelování nezbývá čas. Dekorace má rozměr přibližně 15,5 × 9,5 cm a je vyrobena z plastu. Motiv je laděný do typických halloweenských barev a na dortu vytvoří výraznou dominantní dekoraci.

Stačí zápich umístit do hotového dortu, cheesecaku nebo jiného pevnějšího dezertu. Skvěle se hodí na Halloween párty, dětskou strašidelnou oslavu nebo tematické sladké občerstvení. Díky větším rozměrům dobře vynikne i na samostatném dortu a snadno jej zkombinuješ s černým, oranžovým nebo fialovým zdobením, netopýry, dýněmi či cukrovými očima.

Dekorace je nejedlá, proto ji před krájením a podáváním dortu odstraň. Jeden zápich přitom zvládne vytvořit hlavní motiv celého dortu, takže výsledný efekt získáš rychle a bez náročné cukrářské práce.

Hlavní výhody:

  • výrazný motiv strašidelného domu,
  • rozměr přibližně 15,5 × 9,5 cm,
  • rychlá dekorace halloweenského dortu,
  • vhodný na dorty a další pevnější dezerty,
  • snadné použití i bez zkušeností se zdobením,
  • plastové provedení.


Výrobní společnost
DEKORA INNOVA, S.A.U
Buzón 95, C/Florin Alicante 3114
online@dekora.es
www.dekora.es

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Další tématické zboží pro Halloween

Vykrajovátko a šablona na kostlivce a mumie 6ks - Decora

Vykrajovátko a šablona na kostlivce a mumie Decora. V balení 6 ks.

117 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Čokoládová poleva v tubě na psaní černá 32g - Tasty Me

Čokoládová poleva v tubě na rychlé zdobení dortů. Díky špičce namalujete i tenší linky. Balení 32 g.

71 Kč
221.9 Kč / 100g

Není skladem

Metalická barva do nápojů Spirdust oranžová 1,5g - Roxy and Rich

Metalická barva do nápojů Spirdust. Balení 1,5 g.

133 Kč
8866.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gelová barva oranžová 30g - FunCakes

Gelová barva oranžová pro barvení potahovací hmoty, marcipánu i těsta. 30 g v balení.

73 Kč
243.3 Kč / 100g

Není skladem

Silikonová formička 11x9,5cm - kostlivec - Cakesicq

Silikonová formička kostlivec od Cakesicq.

165 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Nafukovací balónek duch se střapci 93x86cm - Grabo

Vytvoř na Halloween výraznou strašidelnou výzdobu s velkým fóliovým balónkem ve tvaru ducha, kterému

97 Kč

Není skladem