Loading...

Zdobení princezny deník 90g - Happy Sprinkles

Skladem > 5 ks
U vás zítra 30.9.2026

213 Kč
236.7 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Pravděpodobně jedna z našich nejelegantnějších směsí sypání- Deník princezny! Krásná růžová bonbónová srdíčka, elegantní zlaté tyčinky a čokoládové perly - splněná pohádka. Tato drobenková směs okamžitě okouzlí každé pečivo – ať už košíček, dort nebo donut. Zkus to!

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

 Cukr, škrob (pšenice), škrob (kukuřice), škrob (brambor), škrob (rýže), mouka (pšenice), mouka (pšeničná krupice), mouka (rýže), dextróza, glukózový sirup, E100, E120, E160a, E160b , E171, E172, E174, potravinářská barviva (extrakt z řepy), rostlinný olej (kokosový), rostlinný olej (řepkový), slunečnicový olej, glazura (E901), glazura (E903), glazura (E904), částečně kalená řepkový olej, stabilizátor (E414), stabilizátor (E413), aroma, želatina (ryby), okyselující látka (E330), sůl, emulgátor lecitin (sója

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1713 kJ
Energetická hodnota kcal 409,3 kcal
Tuky 3,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 92,2 g
    - z toho cukry 78,3 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva růžová / zlatá
Výrobní společnost
Happy Sprinkles GmbH
Stresemannallee 88 Hamburk 22529
info@happysprinkles.com
www.happysprinkles.com

Recenze

V balení je dost na jeden dort, skvělé. ????
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Zdobení world of magic 90g - Happy Sprinkles

Zdobení world of magic od Happy Sprinkles. Balení 90 g.

219 Kč

Skladem > 10 ks

Zdobení sladká mořská panna 90g - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení mořská panna. Balení 90 g.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks