Loading...
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Zdobení srdíčka 110g - RUF

Zdobení srdíčka 110g - RUF

Zdobení srdíčka. Balení 110 g.
Skladem > 10 ks
U vás zítra 30.9.2026

60 Kč
54.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Tyto sladké srdíčkové dekorace si určitě zamilujete. Malé cukrové ozdoby ve tvaru srdce promění vaše pečivo ve sladké vyznání lásky. Ať už je to Den matek, Valentýn nebo jen proto, abyste někomu ukázali, že vám na něm záleží. Sladká srdíčka ve třech různých barvách – růžová, lila a bílá – jsou velmi zvláštním způsobem, jak říct „Mám tě rád“. Srdíčka jsou obzvláště sladká na polevě na cupcake nebo fondánovém dortu. Jednoduše je opatrně a jemně naneste na fondánovou polevu pomocí jedlého lepidla. Extra velká nádoba s malým otvorem a klopovým víkem umožňuje snadné dávkování ozdob a opětovné uzavření nádoby.

Hmotnost

Balení obsahuje: 110 g

Složení produktu

cukr, škrob, palmový tuk, rýžová mouka, barvivo antokyany

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce, lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1804 kJ
Energetická hodnota kcal 431,1 kcal
Tuky 5,6 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 93 g
    - z toho cukry 83 g
Bílkoviny 0,9 g
Sůl 0,05 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Valentýn
Zdobení na dort srdce a srdíčka
Cukrové a čokoládové Valentýnské zdobení
Výrobce RUF
EAN 4002809025426
Kód produktu 12542

Recenze

Zdobení se mi líbí,je vpořádku,ale jsem zklamaná z délky trvanlivosti.Je pouze do 5.2025.To znamená pouze 6 měsíců.A za tu dobu je určitě nespotřebuji.V obchodě je zdobení i s 18 měsíční dobou trvanlivosti.
Pěkné na zdobení dětských zákusků.
Dekorace splnila očekávání
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 8%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g - I LOVE CAKES

64 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 22%
Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 14%
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
64 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

102 Kč
127.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks