Loading...

Barevná poleva CENTRAMERICA s příchutí - Master Martini

Růžové mini disky pro přípravu tukových polev s příchutí jahody. Hmotnost: 1kg.
PRODEJ UKONČEN
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Barevná poleva v podobě mini disků může mít různé příchutě. Mini disky se roztopením promění v tukové polevy. V balení najdete 1 kg mini disků. Polevu pak aplikujete jak na dorty, tak na vánoční cukroví a další moučníky, dezerty či drobné pečivo.

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
Martini Professional
via Gardizza 9/B Conselice RA 48017
prodej.cz@mastermartini.com
www.martiniprofessional.net

Technické parametry

Výrobce Master Martini

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoláda 823 mléčná 33,6% - 1kg - Callebaut

Callebaut 823 mléčná belgická čokoláda 33,6 % je jemná, krémová a krásně vyvážená čokoláda v praktick

478 Kč
47.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Carla Cukrářská poleva bílá (0,5 kg) 4983 dortis

Carla Cukrářská poleva bílá

88 Kč
17.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Carla Pravá bílá čokoláda 29% (0,5 kg) čokoládové pecičky

Carla Pravá bílá čokoláda 29 % v peckách

251 Kč
50.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks