Loading...

Master Martini

mastermartini.png

MASTER MARTINI CE – víc než jen výborné tuky a oleje

 

Společnost MASTER MARTINI CE vznikla jako společnost se zahraniční účastí firmy UNIGRA´ S.p.A., která je velmi progresivní jak ve své mateřské zemi, tak ve všech ostatních státech, kde má své zastoupení. Na všech těsto trzích má ve svém sortimentu poměrně velký podíl, který navíc neustále vzrůstá. UNIGRA´ S.p.A. firmě MASTER MARTINI CE poskytuje především dodavatelskou a marketingovou podporu.

Společnost se zaměřuje na dodávky kvalitních olejů a tuků pro potravinářství a pekařství. V tomto sortimentu nabízí vynikající tropické oleje a tuky, olivové oleje, melanže a margaríny značek Maxime, Gioia, Gran Master, Master One a Export a Martini. V sortimentu jsou dále UHT rostlinné šlehačky, pravá čokoláda i čokoládové směsi, různé pekařské směsi a zlepšující přípravky. Kvalitní jsou i nabízené džemy, marmelády a kandované ovoce, tekuté zmrzlinové základy a sorbety.

Všechny výrobky ze sortimentu společnosti MASTER MARTINI CE splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu a vzhledem k celkovému velkému obratu všech firem, sdružených kolem mateřské UNIGRA´ S.p.A. jsou k dostání za velmi přijatelné ceny.


Počet produktů: 19
Bestseller
Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva 250g - Master Martini

Jahodová poleva Master Martini 250 g je jemná růžová cukrářská poleva s lahodnou jahodovou příchutí,

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavá poleva 250g - Master Martini

Velmi kvalitní tmavá poleva na dorty, rolády, cukroví a další druhy sladkého pečiva

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Bílá poleva 250g - Master Martini

Bílá poleva je velmi jemná, bez hrudek. Balení 250 g.

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 12%
Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l  - Master Martini

Šlehačka - Master Gourmet rostlinný krém ke šlehání 26 % 1 l - Master Martini

Master Gourmet 26 % neslazený rostlinný UHT krém 1 l je univerzální krém na vařen
104 Kč
92 Kč
9.2 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Pistáciová poleva 250g - Master Martini

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí i barvou pistácie.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Šlehačka - Monna Lisa rostlinný krém ke šlehání 29 % 1 l

Monna Lisa slazený rostlinný UHT krém 29 % 1 l je stabilní krém k našlehání pro p

111 Kč
11.1 Kč / 100ml

Skladem 5 ks

Citrónová poleva 250g - Master Martini

Citronová poleva žluté barvy s vynikající jemnou chutí citrónu.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Pomerančová poleva 250g - Master Martini expirace 30.11.2026

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí i barvou pomeranče.

60 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Modrá poleva 250g - Master Martini

Modrá poleva 250g - Master Martini

Cukrářská poleva s vynikající jemnou příchutí.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Mléčná poleva 250 g - Master Martini

Mléčna poleva Master Martini. Balení 250 g.

61 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Tmavé šupinky 250 g - Master Martini

Tmavé čokoládové šupinky Master Martini dodají každému dortu i dezertu elegantní vzhled a dokonale

63 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Mléčná čokoláda 1kg 32% - Master Martini

Mléčná čokoláda s obsahem 32% kakaa. Balení 1 kg.

278 Kč
27.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 7%
Pannatex 1 kg ztužovač - Master Martini

Pannatex 1 kg ztužovač - Master Martini

Pannatex ztužovač od Master Martini. Balení 1 kg.
311 Kč
289 Kč
28.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
- 7%
Bestseller
Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Šlehačka -Pařížský krém ke šlehání Decor Up 1 l

Pařížský krém Decor Up Master Martini je sladký rostlinný UHT krém k našlehání, který vytvoří pevný,
108 Kč
100 Kč
10 Kč / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Šlehačka - Decor Up Cacao 17 % kakaový rostlinný krém ke šlehání 1 l exp.9.12.2026

Decor Up Cacao 17 % kakaový rostlinný UHT krém 1 l je slazený krém k našlehání pr

110 Kč
11 Kč / 100ml

Na objednávku 4-8 dní

Kapičky tmavé termostabilní 250 g - Master Martini

Tmavé termostabilní kapičky Master Martini dodají muffinům, cookies, bábovkám i kynutým dezertům laho

70 Kč
28 Kč / 100g

Není skladem

Hořký alkalizovaný kakaový přášek 1kg - Master Martini

Prémiové alkalizované kakao Master Martini Ariba 22/24 s intenzivní barvou a plnou čokoládovou chutí

493 Kč
49.3 Kč / 100g

Není skladem

Čokoládová poleva 1kg - hořká 54% čokoládové pecičky

Čokoládová poleva s obsahem 54% kakaa. Balení 1 kg.

581 Kč
58.1 Kč / 100g

Není skladem
Doprava zdarma
Kakaové máslo (1kg) - Master Martini

Kakaové máslo (1kg) - Master Martini

100 % kakaové máslo v peckách Master Martini. Balení 1 kg.

1 858 Kč
185.8 Kč / 100g

Není skladem