Loading...
Vyrobeno v Německu
Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr. Balení 5 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

22 Kč
440 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Svěží citrusová nóta pro všechny vaše výtvory. Ovocné, sladké a někdy jemně nahořklé aroma zjemňuje pikantní zimní pokrmy a dodává koláčům a pečivu jemný nádech. Ne vždy ale máte po ruce čerstvé ovoce nebo stačí jen malé množství slupky. Citronová kůra je vždy po ruce a lze ji perfektně porcovat Naše bio citronová kůra je perfektní alternativou čerstvého ovoce. Obsah tvoří 97 % jemně lyofilizované citronové kůry z ekologického zemědělství, rafinované trochou citronového oleje pro nepřekonatelné ovocné citronové aroma. Každé těsto, každý dezert a každý krém se stane explozí ovocné chuti Jeden sáček je ekvivalentní kůrě z celého citronu! I když je potřeba jen dotek citronové kůry, sáček lze jednoduše znovu uzavřít a čekat na další použití. Citronová kůra je vždy po ruce bez strouhání, pouze posypání nebo zamíchání. Zcela přírodní, bez zbytečných kudrlinek, v nejlepší bio kvalitě, bio číslo: DE-ÖKO-001.

Hmotnost

Balení obsahuje: 5 g

Složení produktu

lyofilizovaná citronová kůra* (97 %), citronový olej* (3 %). *z kontrolovaného ekologického pěstování.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1223 kJ
Energetická hodnota kcal 292,2 kcal
Tuky 1,9 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 43 g
    - z toho cukry 25 g
Bílkoviny 5,7 g
Vláknina 42 g
Sůl 0,2 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Cukr a sladidla
Výrobce RUF
EAN 40352091
Kód produktu 12045

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Akce
- 27%
Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

44 Kč
32 Kč
32 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr ovocný - fruktóza - Natural 500g - Natural Jihlava

Ovocný cukr - fruktóza Natural. Balení 500 g.

52 Kč
10.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem 1kg

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem ti zajistí dokonale hladké krémy, polevy i potahy bez hrudek.

46 Kč
4.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 17%
Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

45 Kč
37 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks