Loading...

Callebaut Karamelová čokoláda (250 g) - Callebaut

Karamel - vyzkoušejte novou originální příchuť

.

Skladem poslední 1 kus
U vás pozítří 1.10.2026

323 Kč
129.2 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Karamel - vyzkoušejte novou originální příchuť. Překvapí Vás příjemně sladkou a výrazně karamelovou chutí. Velmi vhodný zejména s méně sladkým ovocem. Pro správnou tekutost je nutné jej naředit jedlým olejem. Pro dokonalý zážitek a bezproblémový provoz čokoládové fontány doporučujeme použití speciální čokolády do fontány a pro fondue.Tyto čokolády mají vyjímečné vlastnosti a lépe tečou, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, odstředěné sušené mléko, karamelizovaný cukr (1,5%), emulgátor E322 sójový lecitin, aroma, koření, přírodní vanilkové aroma Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2369 kJ/566 kcal, tuky 37,1 g (z toho nasycené 22,3 g), sacharidy 49,2 g (z toho cukry 48,6 g), vláknina 1 g, bílkoviny 8 g, sůl 0,25 g

Hmotnost

Balení obsahuje: 250 g

Složení produktu

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, odstředěné sušené mléko, karamelizovaný cukr (1.5%), emulgátor E322 sójový lecitin, aroma, koření, přírodní vanilkové aroma

Alergeny mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2369 kJ
Energetická hodnota kcal 566,1 kcal
Tuky 37,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 22,3 g
Sacharidy 49,2 g
    - z toho cukry 48,6 g
Bílkoviny 8 g
Vláknina 1 g
Sůl 0, g

Země původu

Belgie

Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Čokoláda W2 bílá - 1 Kg Callebaut

Čokoláda W2 bílá - 1 Kg Callebaut

Univerzální bílá čokoláda Callebaut v praktických pecičkách s jemnou mléčnou, kré

479 Kč
47.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Čokoláda bílá W2 0,4kg - Callebaut

Čokoláda bílá W2 0,4kg - Callebaut

Bílá čokoláda v praktických pecičkách s 28 % kakaové sušiny a vyváženou mléčně-krémovou chutí s tóny

193 Kč
48.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoláda hořká 70% 0,4kg - Callebaut

Intenzivní hořká čokoláda se 70,5 % kakaové sušiny v praktických čokoládových pecičkách. Výrazná c

207 Kč
51.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Čokoláda 823 mléčná 33,6% - 1kg - Callebaut

Čokoláda 823 mléčná 33,6% - 1kg - Callebaut

Callebaut 823 mléčná belgická čokoláda 33,6 % je jemná, krémová a krásně vyvážená čokoláda v praktick

478 Kč
47.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks