Loading...

Minecraft dort

Počet produktů: 70
- 15%
Brčka minecraft, 4ks - Procos

Brčka minecraft, 4ks - Procos

Brčka Minecraft. Balení 4 ks.
76 Kč
65 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 1 Kg - bílá - Kelmy

Potahovací hmota 1 Kg - bílá - Kelmy

Cukrářská hmota bílé barvy na potahování dortů.

192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Potahovací hmota 250 g - černá - Kelmy

Potahovací hmota 250 g - černá - Kelmy

Černá cukrářská hmota k potahování dortů.

58 Kč
23.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlý papír minecraft halloween 19,5cm - PICTURE

Jedlý papír minecraft halloween 19,5cm - PICTURE


91 Kč

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 250 g - hnědá - Kelmy

Hnědá cukrářská hmota k potahování dortů.

58 Kč
23.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír Minecraft 19,5cm - Pictu Hap

Vstupte do světa kostiček a dobrodružství s jedlým papírem Minecraft.

86 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Modelované pixelové postavičky sada 6ks  180g - Fagos

Modelované pixelové postavičky sada 6ks 180g - Fagos

Přenes oblíbený svět pixelových her na narozeninový dort – ručně modelované cukrové figurky nadchnou

267 Kč
148.3 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Svíčka minecraft 7cm číslo 6 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 6. Výška 7 cm.

33 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 5 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 5. Výška 7 cm.

31 Kč

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - pistáciová zelená - Kelmy

Potahovací hmota pistáciově zelené barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.

97 Kč
210.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

93 Kč
202.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 1 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 1. Výška 7 cm.

34 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 8 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 8. Výška 7 cm.

31 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 9 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 9. Výška 7 cm.

38 Kč

Skladem 4 ks

Ubrousky minecraft, 20ks - Procos

Papírové ubrousky Minecraft. Rozměry 33 x 33 cm. V balení 20 ks.

67 Kč

Skladem > 10 ks

Pozvánka na narozeniny 10ks Minecraft - Cakesicq

Pozvánka na narozeniny Minecraft. V balení 10 ks.

55 Kč

Skladem > 10 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 0 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 0. Výška 7 cm.

31 Kč

Skladem > 5 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks - PREZENT

Dortová fontána motiv Minecraft

77 Kč

Skladem > 5 ks

Zdobící sada čtverec set – 3ks - Ibili

Ke zdobení se dobře hodí i čtvercové motivy a tvary, díky praktické vyhazovací pomůcce není problém i

136 Kč

Skladem > 10 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 4 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 4. Výška 7 cm.

33 Kč

Skladem 5 ks

Figurka na dort Minecraft Steve 6cm z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort Minecraft Steve, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

64 Kč
213.3 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks - PREZENT

Dortová fontána motiv Minecraft

96 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové kelímky minecraft, 8ks - Procos

Papírové kelímky, balení 8 ks.

73 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové talířky minecraft 23cm, 8ks - Procos


95 Kč

Skladem > 10 ks

Ubrus minecraft, 120 x 180 cm - Procos

Ubrus Minecraft. Rozměry 120 x 180 cm.

124 Kč

Skladem > 10 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks - PREZENT

Dortová fontána motiv Minecraft

77 Kč

Skladem > 10 ks

Figurka na dort Minecraft Alex 30g z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort Minecraft Alex, 30 g. Vyroben z kokosové hmoty.

58 Kč
193.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dortová fontána minecraft - 1ks - PREZENT

Dortová fontána motiv Minecraft

73 Kč

Skladem 4 ks

Podložka pod dort čtvercová stříbrná 45x45cm - Ibili

Vsaďte při výstavbě svého nadčasového dortu na kvalitní a pevnou základnu v podobě tohoto praktického

165 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 2 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 2. Výška 7 cm.

30 Kč

Skladem poslední 2 kusy

Party čepičky minecraft, 6ks - Procos

Party čepičky Minecraft. Balení 6 ks.

81 Kč

Skladem > 10 ks

Papírové brýle Minecraft 6ks Game On - Godan

Papírové brýle Minecraft nejen ke kostýmu či na rodinnou oslavu. V balení 6 ks.

60 Kč

Skladem > 5 ks

Foliový balónek 60cm herní ovladač level up! - Godan

Fóliový balónek herní ovladač Level up. Velikost 60 cm.

82 Kč

Skladem > 5 ks

Svíčka minecraft 7cm číslo 3 - Party Pal

Svíčka Minecraft, číslo 3. Výška 7 cm.

30 Kč

Skladem > 5 ks

Kategorie minecraft dort nabízí vše pro přípravu dortů ve stylu oblíbené počítačové hry, která má statisíce příznivců po celém světě.

Vše pro minecraft dort

Hra minecraft je velmi populární. Chcete-li upéct dorty k narozeninám pro fanoušky této hry, práci vám usnadníme. Najdete zde různé šablony, modelovací hmota se bude hodit na figurky a ozdoby ve stylu této hry. Vše je v této hře sestaveno z kostiček. Vytvořte v tomto stylu i ozdoby. Uvidíte, že s tímto dortem sklidíte mimořádný úspěch. Tato hra frčí mezi puberťáky i dospělými. K výrobě minecraft dortu se vám bude hodit spousta užitečných pomůcek, například silikonový vál, váleček, kráječ a mnoho dalšího. Vše potřebné najdete v naší nabídce. Nezapomeňte ani na potravinářské barvivo. Oblíbené jsou především gelové barvy, kterými obarvíte krém, hmotu nebo těsto velice snadno. Pro váš minecraft dort zakoupíte vše na jednom místě. Většinu zboží máme skladem.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.