Loading...

Cukrové zdobení 90g barevné konfety - Super Streusel

Cukrové zdobení 90g barevné konfety na dorty od firmy Super Streusel.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

219 Kč
243.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Nádherné sypání od Super Streusel. Používá se pro extra pěkný dotek jak na dortu, tak na cupcakes.

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

cukr, pšeničný škrob, bramborový škrob, glukózový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, rostlinný olej (kokos), mléčná čokoláda,cukr

Alergeny lepek, mléko

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1768 kJ
Energetická hodnota kcal 422,5 kcal
Tuky 5,3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 2,9 g
Sacharidy 91,3 g
    - z toho cukry 79,8 g
Bílkoviny 1,1 g
Sůl 0,1 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Super Streusel GmbH
Ruhrstraße 114 Hamburg 22761
superservice@superstreusel.de
www.superstreusel.de

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení mix Super Sterusel
Výrobce Super Streusel
EAN 4260658660018
Kód produktu 100101SS

Recenze

Rychlé a bezproblémové doručení, zdobení odpovídá obrázku.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Perličky modré MeeresBlubb 180g - Super Streusel

Perličky modré MeeresBlubb. Balení 180 g.

253 Kč
140.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobení Unicorn party mix. Balení 90 g.

254 Kč
282.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g sněhové vločky - Super Streusel

Cukrové zdobení sněhové vločky. Modrý mix. Balení 90 g.

205 Kč
227.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení 90g fotbal - Super Streusel

Cukrové zdobení fotbal. Balení 90 g.

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks