Loading...

Cukrové zdobení 90g citronový mix - Super Streusel

Cukrové zdobení 90g citronový mix na dorty od firmy Super Streusel.
Skladem 4 ks
U vás 5.10.2026

205 Kč
227.8 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Namícháme pro vás barevnou směs posypek, která vede k naprosté dokonalosti vašeho Mrkvového dortu. Tento krásný mix se bude vyjímat na všech dezertech, které si vymyslíte. Cukrové tyčinky: Podlouhlé tyčinky obsahují tenké, syrové nudle (ano, vlastně!) obalené v cukru. Jsou sice nejkrásnější, ale také nejtěžší, co naše směsi nabízejí.

Hmotnost

Balení obsahuje: 90 g

Složení produktu

cukr, pšeničný škrob, dextróza, bramborový škrob, glukózový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, rostlinný olej (kokos), mléčná čokoláda [cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma ], pšeničná krupice, stabilizátor: arabská guma, cukerné estery mastných kyselin; škrob (rýžový/kukuřičný), barviva: E100, E101, E132, E133, E172; barvivo: extrakt ze spiruliny; potahové látky: šelak, včelí vosk, karnaubský vosk, maltodextrin;

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1715 kJ
Energetická hodnota kcal 409,8 kcal
Tuky 3 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,6 g
Sacharidy 93,7 g
    - z toho cukry 86,8 g
Bílkoviny 0,8 g
Sůl 0,02 g

Země původu

holandsko

Další informace

Barva žlutá
Výrobní společnost
Super Streusel GmbH
Ruhrstraße 114 Hamburg 22761
superservice@superstreusel.de
www.superstreusel.de

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení mix Super Sterusel
Jedlé ozdoby s motivy
Výrobce Super Streusel
EAN 4260658665822
Kód produktu 118201

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Perličky modré MeeresBlubb 180g - Super Streusel

Perličky modré MeeresBlubb. Balení 180 g.

253 Kč
140.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g Unicorn párty - Super Streusel

Cukrové zdobení Unicorn party mix. Balení 90 g.

254 Kč
282.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení 90g sněhové vločky - Super Streusel

Cukrové zdobení sněhové vločky. Modrý mix. Balení 90 g.

205 Kč
227.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrové zdobení 90g fotbal - Super Streusel

Cukrové zdobení fotbal. Balení 90 g.

221 Kč
245.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks