Loading...
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení červeno růžové 85g - RUF

Cukrové zdobení červeno růžové 85g - RUF

Cukrové zdobení červeno-růžové 85 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

63 Kč
74.1 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Někdy musí být pečení opravdu barevné. S různými posypovými dekoracemi můžete svým cupcakům, dortům, sušenkám a zmrzlinovým výtvorům dodat mnoho krásných akcentů, zvláště naše dekorace Red Fever dělá z vašich výtvorů něco výjimečného. Efektní krystaly červeného cukru, stejně jako bílé a růžové nonpareils, zajistí neobvyklý vzhled polevy vašich cupcaků. Ale tato ozdoba funguje báječně i jako okrajová úprava vašeho dortu: například okraj dortu z fondánu potřete trochou našeho potravinářského lepidla RUF a poté krystalky a kuličky opatrně a lehce přitlačte na místo Díky praktickému, úzkému plechovky, lze dekorace perfektně dávkovat a skladovat snadno a šetří místo.

Hmotnost

Balení obsahuje: 85 g

Složení produktu

Cukr, bezlepkový pšeničný škrob, glukózový sirup, barviva (karmín, karoten), rostlinné tuky a oleje (řepkový, kokosový), leštící látka včelí vosk, bílý a žlutý, regulátor kyselosti kyselina citrónová.

Alergeny mléko, skořápkové plody, sója, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1635 kJ
Energetická hodnota kcal 390,7 kcal
Tuky <0,5 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 95 g
    - z toho cukry 84 g
Bílkoviny <0,5 g
Vláknina 0 g
Sůl 0 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva růžová
Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrový máček
Výrobce RUF
EAN 4002809026379
Kód produktu 12637

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks