Loading...
Vyrobeno v Německu
Cukrové zdobení mix moře 140g - RUF

Cukrové zdobení mix moře 140g - RUF

Barevné cukrové zdobení party mix moře. Balení 140 g.
Skladem > 5 ks
U vás 5.10.2026

85 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Barevné cukrové sypání se skvěle hodí na zdobení dortů, zmrzliny, zákusků a perníčků. Směs je vhodná na zdobení jakéhokoli druhu pečiva pokrytého polevou, krémem nebo třeba šlehačkou. Také se hodí jako ozdoba na dezerty jako jsou krémy nebo zmrzlina. Díky nim můžete vytvořit luxusní a elegantní dekorace, linky a zakončení zdobení. Složení: Složení: Cukr, dextróza, obilné perly (rýžová mouka, PŠENIČNÁ MOUKA, kukuřičná mouka, cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, jedlá sůl, kypřící látka uhličitan sodný), PŠENIČNÝ ŠKROBU, škrob, kakaové máslo, palmový tuk, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo potravinářský koncentrát z (červená řepa, světlice barvířská, špenát, limonáda, limonáda, řepík, limonáda, ředkvička hydroxidy, kurkumin, karoten, brilantní modř FCF), přírodní aroma, potahová látka (šelak, včelí vosk, bílý a žlutý), kokosový olej MŮŽE OBSAHOVAT STOPY VEJCE, MLÉKA, SÓJE A OŘECHŮ.

Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Výrobce RUF
EAN 4002809026386
Kód produktu 12638

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení mix Paw Patrol 70g - Dekora

Jedlá dekorace paw patrol v balení 70 g (3 × 23,3 g), která rychle doplní tematické dorty, cupcakes,

69 Kč
98.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g -

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení písmenka 45g - RUF

Zdobení písmenka 45g - RUF

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

47 Kč
104.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks