Loading...
Akce
- 11%
Cukrové zdobení Zlatý mix 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Zlatý mix 80g - I LOVE CAKES

Skladem > 10 ks
U vás 5.10.2026

64 Kč
57 Kč
71.3 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení I Love Cakes
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715431
Kód produktu ilc1067

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Cukrové zdobení mix Paw Patrol 70g - Dekora

Jedlá dekorace paw patrol v balení 70 g (3 × 23,3 g), která rychle doplní tematické dorty, cupcakes,

69 Kč
98.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení tyčinky barevné 80g -

Cukrové zdobení v podobě barevných tyčinek je vhodné jako přízdoba dortů, zákusků či pohárů.

36 Kč
45 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Zdobení písmenka 45g - RUF

Zdobení písmenka 45g - RUF

Barevné zdobení ve tvaru písmenek. Balení 45 g.

47 Kč
104.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Zdobení ledová královna 90g 0602 - Happy Sprinkles

Před vámi leží kouzelná krajina pokrytá sněhem a ledem, která vás zve na dobrodružství.

199 Kč
221.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks