Loading...

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr .
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

82 Kč
82 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Holandské kakao Dr. Oetker je prvotřídní kakao zpracované tradičním způsobem. Při této úpravě získává krásnou tmavou barvu a příjemnou čokoládovou chuť. Holandské kakao je nejžádanějším typem kakaa v Evropě. Jeho použití je všestranné: na pečení, na přípravu dezertů a krémů, na posypání sladkých jídel, nebo nápojů.

Hmotnost

Balení obsahuje: 100 g

Složení produktu

 kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (obsah kakaového másla 10%), regulátor kyselosti uhličitan draselný

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1194 kJ
Energetická hodnota kcal 285,3 kcal
Tuky 10 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 6,4 g
Sacharidy 10 g
    - z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 23 g
Sůl 0,08 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
Dr. Oetker spol. s r.o,
Americká 2335, 272 01 Kladno
info@@oetker.com
www.oetker.com

Technické parametry

Kategorie: Kakao
Výrobce Dr. Oetker
EAN 8584002009343
Kód produktu DR-DO0023

Recenze

Klasické lahodné kakao
Skvělé, lepší kakao Nevím.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kakao na pečení 150g - Kovandovi

Kakao na pečení. Hmotnost 150 g. Obsahuje 22% kakaového másla.

153 Kč
102 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Callebaut Selection - Zestina Plein Arôme kakaový prášek - 1kg - Callebaut

Prémiový kakaový prášek Callebaut Zestina Plein Arôme 1 kg přináší intenzivní čokoládovou chuť, tm

681 Kč
68.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bio Kakao 125g - RUF

Bio Kakao 125g - RUF

Bio kakao. Balení 125 g.

93 Kč
74.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Happycao nt nevlhnoucí kakao 1kg - IRCA

Nevlhnoucí kakao od Irca. Balení 1 kg.

644 Kč
64.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks