Loading...

Isomalt

Filtrovat produkty
Počet produktů: 6
Bestseller
Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg - Saracino

Isomalt pro cukrové dekorace 0,5kg - Saracino

Isomalt na výrobu cukrových dekorací. Balení 0,5 kg.

211 Kč
42.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Isomalt 250g - FunCakes

Isomalt pro vytváření působivých dekorací nejen na dorty. Balení 250 g.

166 Kč
66.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Isomalt 1kg - Cake Masters

Isomalt 1kg - Cake Masters

Isomalt. Balení 1 kg.

314 Kč
31.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Isomalt - 450g - Tasty Me

Umělé sladidlo Isomalt se velmi dobře tvaruje a upravuje, lze jej použít jako jedlé dekorace. Balení

210 Kč
46.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Vyrobeno v Německu
Isomalt drops lesní zelená 150g - Cake Masters

Isomalt drops lesní zelená 150g - Cake Masters

Isomalt drops lesní zelená. Balení 150 g.

115 Kč
76.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Isomalt 900g - SOSA

Isomalt. Balení 900 g.

394 Kč
43.8 Kč / 100g

Není skladem

Cukrářský isomalt je sladidlo, které se v cukrářství používá především k výrobě ozdob na dorty, dezerty, zákusky a další takové sladkosti. Jeho struktura je založena na dvou typech sacharidů – glukóze a mannitolu. Vzniká při procesu přeměny sacharózy, která vzniká působením příslušných enzymů, a následně prochází hydrogenací. Kromě cukrářského průmyslu nachází uplatnění také ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Má nízký obsah kalorií. Studie ukazují, že ve srovnání s jednoduchým cukrem je téměř dvakrát kalorický. Isomalt, na rozdíl od některých nízkokalorických sladidel, dává pocit čisté, sladké dochuti. Je téměř o polovinu sladší, což se promítá do jeho nízkého glykemického indexu. Je to skvělá alternativa pro diabetiky. Lidé bojující s touto nemocí mohou úspěšně sáhnout po cukrářských výrobcích, které mají toto sladidlo ve svém složení. Nespornou výhodou v souvislosti s jeho aplikacemi v cukrářském průmyslu je jeho vysoká teplotní odolnost. Většina z nás se setkala s potřebou rozbíjet hrudky cukroví nebo ozdobné kuličky na dorty a pečivo. V případě isomaltu je taková situace nepravděpodobná. U nás najdete různé značky a velikosti balení tohoto přípravku. Velmi dobře se tvaruje a zpracovává.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.