Loading...

Marcipánová figurka kuřátko Kiki 4,5x3,5 cm, 24g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka kuřátko Kiki, 24 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

49 Kč
204.2 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Ručně modelovaná marcipánová figurka s přirozenou mandlovou chutí a vůní. Skvěle se hodí na zdobení veselých dětských dortů. Usnadní vám práci s modelováním figurek. Pro zvýraznění barev můžete použít pudrové barvy, kterými docílíte například perleťového efektu. K připevnění figurky na povrch dortu lze použít párátko nebo jedlé lepidlo, případně domácí směs z bílku a moučkového cukru. Marcipán je bez geneticky upravených surovin.

Hmotnost

Balení obsahuje: 24 g

Složení produktu

cukr, mandle (36%), voda, invertní cukrový sirup, udržovač vlhkosti (sorbit, invertáze), alkohol, vaječný bílek, potravinářské barvy: E120, E100, E131, E132, E151, E153, karamelový sirup, E171 (seznam obsažených barev viz etiketa na jednotlivých výrobcích).

Alergeny vejce, skořápkové plody

Země původu

Česká republika

Výrobní společnost
Frischmann Vyškov spol. s.r.o.
P. Bezruče 7 Vyškov 68201
j.smidova@marcipan-vyskov.cz
www.marcipan-vyskov.cz

Technické parametry

Kategorie: Marcipánové figurky na dort
Velikonoční figurky
Výrobce Frischmann vyškov
EAN 8595242810316
Kód produktu 1031kiki

Recenze

100 %
Nádherné výrobky, děkuji.
100 %
Pěkný kuřátko
Spokojenost s objednaným produktem
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

93 Kč
202.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka Minecraft Alex 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft Alex, 46 g.

92 Kč
200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks

122 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks