Loading...
Vyrobeno v Německu
Zvířátko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart

Zvířátko z marcipánu malé 38x37x43mm 1ks - Gunthart

Skladem > 10 ks
U vás pozítří 30.9.2026

88 Kč
325.9 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Marcipánové figurky v podobě zvířátek potěší malé i velké milovníky marcipánu. Tato jedlá dekorace je milým dárkem pro vaše blízké. Na výběr několik motivů, například pes, lev, tygr, hroch a další. Každá figurka je zabalena v celofánovém sáčku. Rozměry 38 x 37 x 43 mm, se sáčkem 40 x 40 x 105 mm (27 g).

 

Hmotnost

Balení obsahuje: 27 g

Složení produktu

cukr, mandle (27%), glukózový sirup, olej z rýžových otrub, aroma, zvlhčovadla: invertase, E 422; zahušťovadlo E 414, solubilizovaný mléčný protein, okyselující činidlo E 330, koncentrát karthamu, koncentrát rostlin spirulina, emulgátor E 322, barvy: E 100, E 120, E 132, E 160a, E 171, E 172

Alergeny skořápkové plody, vejce

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1938 kJ
Energetická hodnota kcal 463,1 kcal
Tuky 16,7 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,4 g
Sacharidy 70,2 g
    - z toho cukry 64,7 g
Bílkoviny 8 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,04 g

Země původu

Německo

Další informace

Barva mix
Výrobní společnost
Günthart & Co. KG
Hauptstraße 37 Hohentengen a.H. D-79801
nederland@guenthart.com
www.guenthart.nl

Technické parametry

Kategorie: Jedlé ozdoby s motivy
Marcipánové figurky na dort
Výrobce Gunthart
EAN 4049583162411
Kód produktu 6241

Recenze

40 %
Zvířátko pěkné, ale v poznámce jsem uvedla lva nebo tygra a přišlo mi místo toho zcela nevhodná žirafa, která k tématu dortu nesedí.
Zvířátka hezká, ale úplně jiná než jsem zadala do poznámky, což mě mrzí...
Zvířátka vypadají výborně
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Marcipánová figurka Minecraft 8x4 cm, 46g

Marcipánová figurka Minecraft, 46 g.

93 Kč
202.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová žabka s korunkou 3,5x4,5cm - Gunthart

Marcipánová dekorace na dort žabička.

84 Kč

Skladem > 10 ks
Bestseller
Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel, Creeper 56g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka ničitel Creper, 56 g.

92 Kč
164.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka mrkvičky 3,5x2 cm, 60g - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka mrkvičky, 60 g. V balení 12 ks

122 Kč
203.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks