Loading...
Akce
- 34%
Šablona na makronky 28x20cm - Cakesicq

Šablona na makronky 28x20cm - Cakesicq

Šablona na makronky. Rozměry 28 x 20 cm.
Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

96 Kč
63 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Nepřilnavá pečicí podložka na makronky. Podložka na těsto je označena kolečky, takže pokaždé můžete rozložit to správné množství směsi pro jednotné části makronek. Malý kruh ukazuje, kam umístit trysku trubičky - stačí naplnit šablonu směsí, dokud nedosáhne hranice velkého kruhu. Šablona je také skvělá pro výrobu pevných pusinek nebo dokonce obřích čokoládových knoflíků. Nepřilnavá podložka na pečení makronek je velmi tenká a pružná, ale také velmi odolná.

Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Šablony na makronky
Šablona na makronky
Forma na makronky
Výrobce Cakesicq
EAN 6971606409310
Kód produktu ilccqfm.16a

Recenze

Jsem zklamaná
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Na přípravu makronek by se vám mohlo hodit

Mandlová mouka 350g 100% mandlí - FunCakes

Nejjemnější mandlová mouka pro lahodné makronky a mandlové koláčky. 350 g v balení.

323 Kč
92.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Směs na makronky 800g - Tasty Me

Směs na makronky. Balení 800 g.

273 Kč
34.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
-10 %
Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na tyrkysové makronky. Balení 300 g.
168 Kč
151 Kč
47.2 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Směs na macronky 250g - Tasty Me

Směs na makronky obsahuje vše potřebné pro jejich výrobu doma. Balení 250 g.

113 Kč
45.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
-13 %
Směs na makronky 300g zelený - Cake Masters

Směs na makronky 300g zelený - Cake Masters

Směs na zelené makronky. Balení 300 g.
171 Kč
148 Kč
46.3 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Směs na makronky 300g fuchsia - Cake Masters

Směs na fuchsiové makronky. Balení 300 g.

169 Kč
52.8 Kč / 100g

Skladem 4 ks