Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Exkluzivní přírodní extrakt z vanilky Bourbon z Madagaskaru. Vanilkový extrakt dodává všem vašim kulinářským výtvorům bohatou chuť a vůni. Do tohoto přírodního vanilkového extraktu nebyl přidán žádný cukr nebo kukuřičný sirup. Extrakt je vyroben ze skutečné vanilky - nikoli z umělých příchutí. 20 ml v balení.

Složení : Extrakt z Bourbon vanilky (2,5%), invertovaný glukózový sirup (96,3%), karamel, použité černé semínka vanilky (0,6%)

Objem

Balení obsahuje: 20 ml

Složení produktu

cukrový sirup, extrakt z Bourbonské Vanilky 2,5, karamel, cukr voda, semínka vanilkové 0,6%. Maximální dávkování 3 lžíce na 1l.

Výrobní společnost
Karma Srl
Via Stefano Brun 8 Salerno 84131
customerservice@decora.it
www.decora.it

Technické parametry

Kategorie: Aroma, Vanilka, Koření
Vanilka a přípravky z ní
Vanilkový extrakt
Výrobce Decora
EAN 8024622068233
Kód produktu 9450100

Recenze

Spokojenost!
Uvítala bych větší balení.
super
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Bestseller
Vanilkový extrakt 10ml - Grešík

Vanilkový extrakt 10ml - Grešík

Vanilkový extrakt Grešík 10 ml je přírodní vanilkové aroma bez cukru, které krásně provoní krémy, pud

74 Kč
740 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt 77g - RUF

Vanilkový extrakt nahradí vanilkové lusky. Jeho využití je v kuchyni skutečně pestré.

119 Kč
154.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Extrakt - madagascar bourbon vanilka 60ml

Extrakt madagascar bourbon vanilka. Objem 60 ml.

524 Kč
873.3 Kč / 100ml

Skladem > 10 ks

Madagascar Bourbon Vanille-Extrakt 60ml - Plamil

Prémiový vanilkový extrakt z madagaskarských lusků Bourbon dodá každému dezertu hlubokou, autentic

353 Kč
588.3 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks