Loading...
Akce
Fóliový balónek číslo 1 Minnie 71x48cm - Amscan

Fóliový balónek číslo 1 Minnie 71x48cm - Amscan

Fóliový balónek č.1 s Minnie. Rozměry 71 x 48 cm.
Skladem poslední 1 kus
U vás 6.10.2026

187 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Pro malé oslavenkyně můžete použít fóliový balónek s oblíbenou Minnie, který je vytvarován do č. 1. Lze jej zkombinovat s dalšími balónky ve tvaru číslic a vytvořit tak potřebnou hodnotu. Rozměry 71 x 48 cm.

Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Soubory ke stažení

Technické parametry

Kategorie: Nafukovací balónek číslo 1
Nafukovací balónky čísla
Minnie
18. narozeniny
Výrobce Amscan
EAN 026635343527
Kód produktu 3435201
Licence minnie

Recenze

Ok
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Minnie

Potahovací hmota 1 Kg - bílá - Kelmy

Cukrářská hmota bílé barvy na potahování dortů.

192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Barevné potahovací hmoty 5x100g odstíny růžové - FunCakes

Fondantová hmota na potahování dortů, koláčů či vykrajování tvarů. V balení 5 odstínů od růžové po bí

236 Kč
47.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potahovací hmota 1 Kg - černá - Kelmy

Cukrářská hmota černé barvy na potahování dortů.

198 Kč
19.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potahovací hmota 1 Kg - růžová - Kelmy

Růžová potahovací hmota k potahování dortů a jiných moučníků.

192 Kč
19.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlý papír zasněná Minnie 20cm - Dekora

Jedlý papír s potiskem Minnie, průměr 20 cm.

90 Kč

Skladem > 5 ks
-23 %
Fóliový balónek Minnie 43 cm - Amscan

Fóliový balónek Minnie 43 cm - Amscan

Oslav první narozeniny ve stylu Minnie Mouse s růžovým fóliovým balónkem ve tvaru srdce
69 Kč
53 Kč

Skladem > 10 ks

Balónek jednoduše nafouknemte pomocí:

Helium do balónků 30 - 7l - Brogaz

Hélium do balónků 30 - 7 l

427 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 30 - 7l + 30ks balónků - Brogaz

Hélium do balónků 30 - 7 l + 30 ks balónků

501 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 20 - 5l + 20ks balónků - Brogaz

Hélium do balónků 20 - 5 l + 20 ks balónků

452 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 50 - 13,4l - Brogaz

Hélium do balónků 50 - 13,4 l

651 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 50 - 13,6l + 50ks balónků - Brogaz

Hélium do balónků 50 - 13,6l + 50 ks balónků

756 Kč

Skladem 4 ks

Helium do balónků 20 - 5l - Brogaz

Hélium do balónků 20 - 5 l

385 Kč

Skladem > 10 ks

Piňáty ani vystřelovací konfety nemohou chybět na žádné oslavě

Konfety vystřelovací peníze - euro 40cm - Godan

Konfety vystřelující papírové eura. Velikost trubice 40 cm.

92 Kč

Skladem > 5 ks

Konfety vystřelovací fotbalové míče 30cm - Godan

Konfety vystřelující fotbalové míče. Délka trubice je 30 cm.

125 Kč

Skladem 4 ks

Piňata - hvězda, 44,5x42,5x9cm - PartyDeco

Piňata - hvězda, 44,5x42,5x9cm

325 Kč

Skladem poslední 2 kusy
-15 %
Piňáta princezny s doplňky - Cakesicq

Piňáta princezny s doplňky - Cakesicq

Piňáta princezny s doplňky, od Cakesicq
618 Kč
525 Kč

Skladem poslední 1 kus

Konfety vystřelovací peníze - dolar 40cm - Godan

Konfety vystřelující dolarové bankovky. Velikost trubice 40 cm.

92 Kč

Skladem 4 ks

Piňáta fotbalový míč 35cm - PartyDeco

Piňata - fotbalový míč. Průměr 30 cm.

522 Kč

Skladem 4 ks