Loading...

Food Colours

foodcolours.jpg

Potravinářské barvy jsou v současnosti velmi oblíbené a možnosti jejich využití jsou velké. Podle druhu se jimi mohou různými způsoby barvit všechny základní potahovací a modelovací hmoty, ale třeba i čokoláda, používají se i k malování na obličej a tělo. Mnoho barev je také možné mezi sebou různě míchat. Používání potravinářských barev není složité a všechny barvy v naší nabídce jsou samozřejmě důkladně testovány a jsou zdravotně nezávadné.

Dorty, rolády, cukroví a další cukrářské výrobky použitím vhodné techniky a barev získají perfektní a často skutečně originální vzhled.


Počet produktů: 20

Food Colours Třpytky v rozprašovači New Silver Shimmering (5 g)

Třpytky pro dekoraci a barvení především cukrových, marcipánových past, šlehaček, máslových krémů

132 Kč

Skladem > 10 ks

Food Colours gelová barva tuba Natural White 30 g

Díky vysoké koncentraci dosáhnete velice sytých barev přidáním malého množství barvy do hmoty.

100 Kč

Skladem > 10 ks

Barva ve spreji Food Colours New Gold (50 ml) Zlatá

Barva ve spreji je určena k rychlému tónování povrchů jak krémů, glazur, čokolády, polev tak i pol

211 Kč
422 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Lesk ve spreji na marcipán a čokoládu Food Colours (100 ml)

Složení: propelatny: E943a, E944, E943b, nosič: ethanol, E555, šelak E904 Lak na marcipánové deko

210 Kč
210 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Jedlé potravinářské lepidlo v tubě Food Colours 15 g 6490 dortis

Lepidlo v gelové formě dokonale slepuje figurky a květiny z fondánové hmoty a

60 Kč
400 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Sada airbrushových barev a čističe Food Colours (12 ks) 6019 dortis

Barvy určené především pro povrchové barvení, dortů potahovaných i krémových.

585 Kč
2925 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy

Tekutý lesk Food Colours (20 ml)

Tekutá potravinářská glazura zajišťuje trvalý lesk na velkých plochách jako například jedlý papí

76 Kč
380 Kč / 100ml

Skladem poslední 3 kusy

Změkčovač jedlého papíru Food Colours (20 ml) F-022 dortis

Změkčovač určený k usnadnění práce s jedlým papírem.

76 Kč
380 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Tekutá metalická barva Food Colours New Honey Gold (18 ml) Bez E171

Metalická tekutá barva s perletí.

152 Kč
844.4 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Změkčovač jedlého papíru Food Colours (60 ml) F-021 dortis

Změkčovač určený k usnadnění práce s jedlým papírem.

103 Kč
171.7 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Sada gelových barev (8 ks) - Food Colours

Balení osmI odstínů gelových barev: zářivě žlutá, pistáciově zelená, červená, růžová, fialová, azurov

526 Kč
187.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kukuřičný sirup Food Colours (500 g) K-180 dortis

Použití kukuřičného sirupu: Jelikož má silnou antikrystalizační schopnost (zabraňuje cukru rekrystal

135 Kč
27 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Food Colours Třpytky v rozprašovači New Copper Metallic Dust (5 g)

Třpytky pro dekoraci a barvení především cukrových, marcipánových past, šlehaček, máslových krémů

132 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Jedlá prachová perleťová barva Food Colours Original Gold (2,5 g) Zlatá

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

124 Kč
4960 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Tekutý lesk Food Colours (60 ml) F-031 dortis

Tekutá potravinářská glazura zajišťuje trvalý lesk na velkých plochách jako například jedlý p

122 Kč
203.3 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gelová barva 35 g - Food Colours

Gelová barva na barvení potahovacích i modelovacích hmot, krémů a marcipánu.

od 89 Kč
254.3 Kč / 100g

Skladem

Gelová barva tuba 20 g - Food Colours

Gelová barva v tubě pro snadné dávkování. Vhodná na barvení fondánu, marcipánu i krému.

od 51 Kč
255 Kč / 100g

Skladem

Food Colours Třpytky v rozprašovači New Gold Shimmering (5 g)

Třpytky v rozprašovači od Food Colours, odstín New gold shimmering. Balení 5 g.

132 Kč
2640 Kč / 100g

Na objednávku 4-8 dní

Food Colours Třpytky v rozprašovači Original Gold (5 g)

Třpytky pro dekoraci a barvení především cukrových, marcipánových past, šlehaček, máslových krémů

132 Kč

Na objednávku 4-8 dní
Testováno
Sada naturálních prachových barev - 8ks - Food Colours

Sada naturálních prachových barev - 8ks - Food Colours

Přírodní práškové barvy v sadě osmi odstínů.

561 Kč
2337.5 Kč / 100g

Není skladem