Loading...
Vyrobeno v Německu
Bio Kakao 125g - RUF

Bio Kakao 125g - RUF

Bio kakao. Balení 125 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

93 Kč
74.4 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Organické veganské kakao je ideální pro čokoládové dorty, brownies, dezerty a všechny druhy nápojů se svou plnou hořkou chutí a výraznou barvou. Čistý kakaový prášek bez přidaného cukru byl mírně zbaven oleje, díky čemuž má vyšší obsah kakaového másla než vysoce odtučněné kakao. Vaše oblíbené výtvory tak získají úžasně čokoládovou příchuť.

Hmotnost

Balení obsahuje: 125 g

Složení produktu

kakao

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1497 kJ
Energetická hodnota kcal 357,7 kcal
Tuky 21 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 13 g
Sacharidy 8,9 g
    - z toho cukry 0,5 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 0,04 g

Země původu

Německo

Výrobní společnost
RUF Lebensmittelwerk KG
Oldenburger Str. 1 Quakenbrück D-49610
info@ruf.eu
www.ruf.eu

Technické parametry

Kategorie: Kakao
Bio výrobky
Výrobce RUF
EAN 4002809021640
Kód produktu 12164

Recenze

Spokojenost.
Kvalitě , vůně...
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Kakao na pečení 150g - Kovandovi

Kakao na pečení. Hmotnost 150 g. Obsahuje 22% kakaového másla.

153 Kč
102 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Callebaut Selection - Zestina Plein Arôme kakaový prášek - 1kg - Callebaut

Prémiový kakaový prášek Callebaut Zestina Plein Arôme 1 kg přináší intenzivní čokoládovou chuť, tm

681 Kč
68.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Happycao nt nevlhnoucí kakao 1kg - IRCA

Nevlhnoucí kakao od Irca. Balení 1 kg.

644 Kč
64.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Holandské kakao (100 g) DO0023 dortis

Holandské kakao Dr .

82 Kč
82 Kč / 100g

Skladem > 10 ks