Loading...

Cukr a sladidla

Počet produktů: 51
Akce
- 36%
Třtinový curk s pravou vanilkou 100g - Vanissa

Třtinový curk s pravou vanilkou 100g - Vanissa

Třtinový cukr s pravou vanilkou. Balení 100 g.
166 Kč
107 Kč
107 Kč / 100g

Skladem 5 ks

FRUKTÓZA - Ovocný cukr 1kg - Dr. Hlaváč

Fruktóza ovocný cukr od Dr. Hlaváč. Balení 1 kg.

109 Kč
10.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Vanilkový cukr 1 kg

Vanilkový cukr 1 kg - vaše tajná ingredience pro dokonale lahodné dezerty a nápoje!Jste vášnivým peka

174 Kč
17.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Novinka
Invertní cukr 500 g - Cake Masters

Invertní cukr 500 g - Cake Masters

Invertní cukr pomáhá udržet krémy, zmrzliny i potahovací hmoty vláčné, jemné a déle svěží, aniž by v

140 Kč
28 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Cukr ovocný - fruktóza - Natural 500g - Natural Jihlava

Ovocný cukr - fruktóza Natural. Balení 500 g.

52 Kč
10.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 33%
Cukr s yuzu 100g - Vanissa

Cukr s yuzu 100g - Vanissa

Třtinový cukr s yuzu. Balení 100 g.
166 Kč
112 Kč
112 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Kukuřičný sirup - Natural 540g - Natural Jihlava

Kukuřičný sirup Natural. Balení 540 g.

55 Kč
10.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Gallia – invertní cukr 1 kg - Louis François

Gallia – invertní cukr 1 kg - Louis François

Dopřej svým dezertům delší vláčnost, jemnější texturu a profesionální chuť – invertní cukr Louis Fran

348 Kč
34.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Erythritol stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava

Erythritol stolní sladidlo Natural. Balení 500 g.

104 Kč
20.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Vanilkový cukr (8 g) DO0003 dortis


11 Kč
137.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

SweetArt Podsypový moučkový cukr (100 g)

Podsypový moučkový cukr s obsahem kukuřičného škrobu je ideální pro podsypání při práci s potahovacím

33 Kč
33 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy
Akce
- 27%
Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

Skořicový květový cukr 100g - I LOVE CAKES

44 Kč
32 Kč
32 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

SweetArt Moučkový cukr nevlhnoucí (100 g)

Nevlhnoucí cukr je jemný, bílý prášek, který je vhodný na posyp cukrářských a pekařských výrobků.

39 Kč
39 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Novinka
Inulin 1 kg - Louis François

Inulin 1 kg - Louis François

Obohať své recepty o přírodní vlákninu a vytvoř jemnější texturu dezertů i pečiva – inulin Louis Fran

522 Kč
52.2 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Cukr nevlhnoucí 250g - Hana

Nevlhnoucí cukr Hana. Balení 250 g.

68 Kč
27.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Vanilkový cukr 3x8g - RUF

Vanilkový cukr 3x8g - RUF

Vanilkový cukr Bourbon je kvalitní přípravek pro oslazení těst, krémů či šlehačky.

30 Kč
125 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
- 17%
Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

Bio tonka cukr, 0,3-0,6 mm, 100g - I LOVE CAKES

45 Kč
37 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Invertní cukrový sirup 375 g - FunCakes

Invertní cukrový sirup. Balení 375 g.

88 Kč
23.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Invertní cukr 100g - Cake Masters

Invertní cukr 100g - Cake Masters

Invertní cukr je skvělý pomocník pro cukráře i pekaře. Pomáhá udržet krémy vláčné, omezuje krystaliza

58 Kč
58 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Novinka
Praskající cukr 70g - FunCakes

Praskající cukr 70g - FunCakes

Praskací cukr FunCakes promění lízátka, sušenky, čokoládu i další sladkosti v zábavný dezert, kter

163 Kč
232.9 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Extra jemný moučkový cukr - podsypový cukr 1Kg

Profesionální extra jemný moučkový cukr bez přidaného škrobu je ideální pro přípravu královské polevy

83 Kč
8.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Kukuřičný sirup Food Colours (500 g) K-180 dortis

Použití kukuřičného sirupu: Jelikož má silnou antikrystalizační schopnost (zabraňuje cukru rekrystal

135 Kč
27 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Melasa třtinová BIO - Natural 540g - Natural Jihlava

Melasa třtinová Bio Natural. Balení 540 g.

87 Kč
16.1 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
Vyrobeno v Německu
- 14%
Bio pomerančový cukr 5g - expirace 11/2026

Bio pomerančový cukr 5g - expirace 11/2026

Bio pomerančový cukr. Balení 5 g.
22 Kč
19 Kč
380 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

NEVE nevlhnoucí cukr 2kg - Callebaut

NEVE nevlhnoucí cukr udrží dezerty krásně bílé a poprášené i dlouho po dozdobení – bez rozpíjení a

353 Kč
17.7 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Dextróza přírodní sladidlo 1kg - Monaco

Přírodní sladidlo dextróza z kukuřice. Balení 1 kg.

127 Kč
12.7 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem 1kg

Extra jemný cukr s tapiokovým škrobem ti zajistí dokonale hladké krémy, polevy i potahy bez hrudek.

46 Kč
4.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr invertní 81% do těst 1kg - Monaco

Inertní cukr do těst 81 % pro podporu kynutí.

145 Kč
14.5 Kč / 100g

Skladem 4 ks

Xylitol - stolní sladidlo - Natural 500g - Natural Jihlava

Xylitol stolní sladidlo Natural. Balení 500 g.

111 Kč
22.2 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Vyrobeno v Německu
Citronový cukr 3 x 10g - RUF

Citronový cukr 3 x 10g - RUF

Citronový cukr skvěle nahradí citronovou kůru v těstech, dezertech i nápojích.

16 Kč
53.3 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy
Vyrobeno v Německu
Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr 5g - RUF

Bio citronový cukr. Balení 5 g.

22 Kč
440 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukr s příchutí vanilky 500g -

Cukr s příchutí vanilky. Balení 500 g.

69 Kč
13.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Skořicový cukr 500g -

Skořicový cukr na dochucení nejrůznějších sladkých moučníků a pokrmů. Balení 500 g.

70 Kč
14 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Glukopur 250g - Dr. Oetker

Hroznový cukr Glukopur vám dodá potřebnou energii. Balení 250 g.

35 Kč
14 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Sorbit 100g - Cake Masters

Sorbit je oblíbené sladidlo a zvlhčující látka používaná v cukrařině, pečení i moderní gastronomii

72 Kč
72 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Cukr třtinový světlý - GASTRO balení 5kg - Natural Jihlava

Cukr třtinový světlý Natural. Gastro balení 5 kg.

337 Kč
6.7 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

V této kategorii najdete různé druhy cukrů a sladidel pro vaše cukrářské i pekařské výtvory. Některé výrobky jsou zdravější alternativou klasického cukru. Jsou tak vhodné při různých dietách. Umělá sladidla sice poskytují minimální nebo žádné kalorie, ale nemusí nutně znamenat, že jsou tělu lhostejná. Umělá sladidla interagují s T1R rodinou receptorů sladké chuti v ústech a střevech, což může ovlivnit metabolismus. Mohou také interagovat s bakteriemi, které tvoří střevní mikrobiom. Jednotlivá sladidla mohou mít na organismus různé účinky. Hlavní výhodou umělých sladidel je, že mohou nahradit cukr. Existuje dostatek důkazů, že vysoká konzumace cukru škodí vašemu zdraví. Zejména sladké nápoje mohou vést k přibývání na váze, metabolickým onemocněním a cukrovce typu 2. Z toho vyplývá, že nahrazení cukru sladidly bez kalorií může vést k hubnutí. Novinkou je například kokosový cukr. Kokosový cukr se získává z květenství kokosových palem a proto se mu také říká palmový cukr. Je to nerafinovaný cukr. Má hnědou barvu a lehkou kokosovo-karamelovou dochuť. Najdeme ho i pod exoticky znějícím názvem - gula java, který pochází z indonéského jazyka, protože odtud tradičně pochází kokosový cukr. V této kuchyni se někdy používá k přípravě různých pokrmů, a to jak suchých, např. polévka ságo, tak sladkých, např. rýžových dezertů.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.