Loading...

Prachové barvy

Počet produktů: 415
Akce
- 29%
Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Rozpustné barvivo Dark Spirulina 50g - Ja latarte - expirace 12/2026

Objev sílu přírody v odstínu oceánu – přírodní barvivo DARK SPIRULINA promění tvé dezerty v elegan
506 Kč
358 Kč
716 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Zelená

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E132)Obsah čistého barviva: 7,5 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku

26 Kč
520 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Černá

Potravinová barva prášková černá. Balení 5 g.

25 Kč
500 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Jedlá prachová barva Fractal - Lagoon Blue  2,6g - Fractal

Jedlá prachová barva Fractal - Lagoon Blue 2,6g - Fractal

Dodej fondánu, krémům, čokoládě i cukrovým dekoracím svěží světle modrý odstín Lagoon Blue

97 Kč
3730.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Růžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E124)Obsah čistého barviva: 4,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Modrá

Potravinová barva prášková modrá. Balení 5 g.

32 Kč
640 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva zlatá 10g - Super Streusel

Prachová barva. Odstín zlatá. Balení 10 g.

244 Kč
2440 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Fialová

Složení: nosič (E514), barvivo (E132, E122)Obsah čistého barviva: 7,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň jahodová 3220 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122, E102, E110)Obsah čistého barviva: 9,0 ± 0,5%Návod: Část obsahu

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť citronová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102)Obsah čistého barviva: 6,3 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku roz

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Oranžová

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122)Obsah čistého barviva: 5,9 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáč

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Golden Shine (3,5 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

148 Kč
5920 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Hněď čokoládová

Složení: nosič (E514), barvivo (E110, E151, E102, E122))Obsah čistého barviva: 8,1 ± 0,5%Návod: Čá

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva zlatá, 7g - Gunthart

Prachová barva - zlatá. Balení 7 g.

168 Kč
2400 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Červeň malinová 3221 dortis

Složení: nosič (E514), barvivo (E122)Obsah čistého barviva: 4,8 ± 0,5%Návod: Část obsahu sáčku rozpus

24 Kč
480 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Black (1,5 g) 6161 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - White Snow (4 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
2825 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Light Silver (3 g)

Jemně mletá prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malovat (odměřené mn

139 Kč
4633.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová barva Fractal - Magenta (1,5 g) 6256 dortis

Jemně mletá potravinářská barva určená k povrchovému barvení a stínování květin z modelovacích hmo

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Potravinářská barva prášková (5 g) Žluť žloutková

Složení: nosič (E514), barvivo (E102, E122, E110)Obsah čistého barviva: 7,0 ± 0,5%Návod: Část obsa

6 Kč
120 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Přírodní barvivo modré Yes Superfood Modrá spirulina (50 g)

Jedno balení obsahuje 50 gramů prášku ze superpotraviny modrá spirulina, což je doporučená denní dávk

441 Kč
882 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Prachová barva zlatá 5g - Saracino

Prachová barva zlatá. Balení 5 g.

135 Kč
2700 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva perleťová růžová 10g - Super Streusel

Prachová barva perleťová. Odstín růžová. Balení 10 g.

222 Kč
2220 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva světle zlatá, 4g - Sugarflair

Jedlá barva prachová světle zlatá od Sugarflair. Balení 4 g.

132 Kč
3300 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Prachová barva stříbrná 10g - Super Streusel

Prachová barva stříbrná. Balení 10 g.

208 Kč
2080 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Frozen Blue (2,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

146 Kč
5840 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Chocolate (1,5 g) 6158 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Prachová barva Silvery Moon - Edable Art

Prachová barva Silvery moon od Edable Art pro snadné malování jedlých dekorací a motivů.

174 Kč
966.7 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Přírodní barvivo růžové Yes Superfood Dračí ovoce (80 g)

Jedno balení obsahuje 80 gramů prášku z dračího ovoce, což je doporučená denní dávka po dobu cca 40 d

376 Kč
752 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Jedlá prachová barva Fractal - Milk Chocolate (1,6 g) 6157 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

113 Kč
7533.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Gold (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Burning Red (1,5 g) 6130 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
8200 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Cherry Red (2,5 g) 6129 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
4920 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Dark Green (1,5 g) 6251 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

122 Kč
8133.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dekorativní prachová perleťová barva Fractal - Sparkling Dark Silver (3,5 g)

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra malova

159 Kč
4542.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Jedlá prachová barva Fractal - Baby Blue (4 g) 6142 dortis

Jemně mletá potravinářská prachová barva, kterou se dá za sucha štětcem stínovat nebo za mokra mal

123 Kč
3075 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Prachové barvy se jednoduše nanášejí, ale můžete s nimi dělat opravdu propracované dekorace na dort. Dá se s nimi stínovat, malovat a můžete pomocí nich dodat dezertům lesk a třpyt. Prachové barvy se aplikují za sucha či smíchané s kapkou alkoholu. Při nanášení používejte speciální štětce z naší nabídky, které jsou zdravotně nezávadné a nevypadávají z nich vlákna. V našem sortimentu najdete desítky krásných odstínů pudrových barev. Vybírat můžete z varianty s leskem či bez lesku. Pudrové barvy se dají použít i na konečné dozdobení čokoládových ozdob nebo přímo na barvení rozpuštěné čokolády.

Tekutou barvu si můžete z pudrových barev vyrobit hned několika způsoby. Nejčastěji se pudrová barva míchá s alkoholem. Je jen na Vás jaký druh alkoholu zvolíte, důležité je, aby byl čirý. Často se používá vodka nebo speciální potravinářský alkohol. Po zaschnutí alkohol vyprchá, takže to nijak neovlivní chuť Vašeho dezertu. Další metodou rozpouštění je přidat pudrovou barvu do aromatu s obsahem alkoholu. Pozor, aroma také musí být čiré. Pokud byste barvu rozpustili ve vodě, nikdy by úplně nezaschla a z dezertu by barva ztékala.

Na smíchání barvy a alkoholu využijte paletu na barvy nebo malou mističku. Poměr barva - alkohol závisí na tom, jak sytý odstín barvy chcete mít. Vždy si nejprve barvu vyzkoušejte někam vedle, abyste viděli, jak bude barva vypadat a případně ji mohli upravit přidáním pudru nebo alkoholu. Na barvení s takto připravenou barvou se hodí ploché pevnější štětce. Můžete s ní natřít celý dezert – připravte třeba dort ke zlaté svatbě obarvený jak jinak než zlatou barvou. Dort potáhněte bílým fondánem a potom natírejte (nejlépe se to dělá na otočném podnosu). Počkejte zhruba dvě minutky a můžete přidat další vrstvu barvy. Na takto zářivý dort už stačí přidat jenom jednoduchou ozdobu, nebo třeba svíčku.

Na rozprašování barvy se naopak hodí kulaté štětce s měkkým chlupem. Prášek je rozemletý velmi najemno, takže se přichytí na fondán, modelovací čokoládu, marcipán i suché ozdoby z gum pasty. Vyberte si svůj oblíbený odstín a začněte barvit. Ideální barvu si můžete i namíchat zkombinováním různých odstínů. S pudrovými barvami se velmi dobře stínuje, tam, kde s barvením začnete, bude odstín nejsytější a postupně se bude zesvětlovat. Můžete nanášet i více vrstev suché barvy.

S pudrovými barvami můžete vytvořit krásné dekorace na dort.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.