Loading...

Cukrářské směsi

Počet produktů: 133
- 22%
Buchty 507g směs - Dr. Oetker

Buchty 507g směs - Dr. Oetker

Sypká směs na přípravu českých buchet. Balení 507 g.
121 Kč
94 Kč
18.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Díky směsi Macaronmix od Zeelandia upečete makronky jako z francouzské cukrárny – hladké, nadýchané a

141 Kč
28.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Kadayif do dubajské čokolády 70g - Cake Masters

Kadayif do dubajské čokolády 70g - Cake Masters

Kadayif do dubajské čokolády. Balení 70 g.

60 Kč
85.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Směs na vanilkovou zmrzlinu bez cukru,bezlepková směs 200g - Tasty Me

Směs na vanilkovou zmrzlinu bez cukru,bezlepková směs 200g - Tasty Me

Připrav si jemnou domácí vanilkovou zmrzlinu bez cukru a bez zmrzlinovače – stačí přidat mléko a s

152 Kč
76 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Royal Icing 900 g - FunCakes

Royal Icing. Balení 900 g.

238 Kč
26.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
Novinka
- 21%
Směs na čokoládovou zmrzlinu 50g - Cake Masters

Směs na čokoládovou zmrzlinu 50g - Cake Masters

Připrav si doma krémovou čokoládovou zmrzlinu s plnou kakaovou chutí – jednoduše, bez složitého odměř
91 Kč
72 Kč
144 Kč / 100g

Skladem 4 ks
Přehrát video
Testováno
Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Poleva na zdobení perníčků - Královská glazura - Royal Icing - 500 g

Oblíbená tzv. královská glazura na různé cukrářské dekorace

120 Kč
24 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Směs na zmrzlinu Bubble Gum 200g - Tasty Me

Směs na zmrzlinu Bubble Gum 200g - Tasty Me

Připrav si doma krémovou zmrzlinu s výraznou příchutí žvýkačky Bubble Gum – bez zmrzlinovače, jedn

106 Kč
53 Kč / 100g

Skladem 5 ks

Panna Cotta Mix 1kg - IRCA

Směs pro přípravu Panna cotty. Balení 1 kg.

370 Kč
37 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Směs na Red Velvet 1kg - FunCakes

Sypká směs na přípravu Red Velvet dortu nebo cupcakes. Balení 1 kg. Snadná a rychlá příprava.

244 Kč
24.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády (100 g)

Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády (100 g)

Kadaif křupavé nitky do dubajské čokolády. Balení 100 g.

93 Kč
93 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Vyrobeno v Německu
- 18%
Směs na jedlé krajky 250g - Cake Masters

Směs na jedlé krajky 250g - Cake Masters

193 Kč
159 Kč
63.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Dr. Oetker Krtkův dort (435 g) DO0063 dortis

Krtkův dort Dr .

123 Kč
28.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Trehalóza 1 kg - Louis François

Trehalóza 1 kg - Louis François

Dodej svým dezertům jemnější sladkost, lepší stabilitu a delší čerstvost – trehalóza Louis François j

611 Kč
61.1 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Vyrobeno v Německu
Bezlepková směs na čokoládové muffiny 350g - RUF

Bezlepková směs na čokoládové muffiny 350g - RUF

Bezlepková směs na přípravu chutných čokoládových muffinů.

102 Kč
29.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Věnečky směs 290g - Dr. Oetker

Směs na věnečky od Dr. Oetker. Balení 290 g.

73 Kč
25.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
- 13%
Směs na makronky 300g zelený - Cake Masters

Směs na makronky 300g zelený - Cake Masters

Směs na zelené makronky. Balení 300 g.
171 Kč
148 Kč
46.3 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Dr. Oetker Crema Tiramisu (63 g) DO0049 dortis

Italská inspirace + mascarpone + vůně mandlí Vyzkoušejte tuto jedinečnou novinku inspirovanou nejznám

41 Kč
65.1 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Směs na piškotový korpus 400g - Tasty Me

Směs na piškotový korpus vám usnadní práci. Balení 400 g.

111 Kč
27.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Novinka
Doprava zdarma
Propure Pois – hrachový protein 1 kg - Louis François

Propure Pois – hrachový protein 1 kg - Louis François

Vykouzli nadýchané mousse a pevný sníh bez vaječných bílků díky rostlinnému hrachovému proteinu s výr

3 000 Kč
300 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus
Vyrobeno v Německu
Bestseller
Směs bezlepková na brownies 420g - RUF

Směs bezlepková na brownies 420g - RUF

Bezlepkové brownies si může dopřát skutečně každý. Směs na jejich přípravu obsahuje kvalitní ingredie

115 Kč
27.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Panna Cotta s vanilkou (50 g) DO0051 dortis

Originální receptura, prvotřídní kvalita surovin a jednoduchá příprava Vás přesvědčí o jedinečnosti t

41 Kč
82 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Vanilmix směs pro přípravu pudinkového krému za studena (0,5 kg) 1305 dortis

Vanilmix 0,5 kg je směs na přípravu pudinkového krému za studena.

103 Kč
20.6 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
- 13%
BREAD MIX Dark Liana 1 kg - Kleis, spol. s.r.o.

BREAD MIX Dark Liana 1 kg - Kleis, spol. s.r.o.

Bezlepková směs na chléb Liana od firmy Kleis. Balení 1 kg.
132 Kč
115 Kč
11.5 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Směs na Pink Velvet 350g - Tasty Me

Směs na přípravu moučníku Pink velvet. Balení 350 g.

119 Kč
34 Kč / 100g

Skladem 5 ks
Novinka
Doprava zdarma
Ovofree Mousse – náhrada vaječného bílku pro pěny 1 kg - Louis François

Ovofree Mousse – náhrada vaječného bílku pro pěny 1 kg - Louis François

Připrav lehké, nadýchané a dokonale stabilní mousse bez použití vajec – OvoFree Mousse Louis François

2 409 Kč
240.9 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Směs na výrobu nadýchaného tmavého korpusu Piškot extra tmavý (0,5 kg) 5769 dortis

Směs pro výrobu nadýchaných tmavých šlehaných hmot, vhodná pro přípravu plátů i korpusů .

90 Kč
18 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Delimacaron - směs na makronky 1kg - IRCA

Delimacaron - směs na přípravu makronek. Balení 1 kg.

389 Kč
38.9 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Vyrobeno v Německu
Směs na lahodné dortové těsto 400g - RUF

Směs na lahodné dortové těsto 400g - RUF

Směs na lahodné dortové těsto umožní připravovat piškotové dezerty dle vlastního uvážení.

62 Kč
15.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Směs na Green Velvet 350g - Tasty Me

Směs na přípravu moučníku Green velvet. Balení 350 g.

105 Kč
30 Kč / 100g

Skladem poslední 2 kusy

Směs na piškotový dort Deluxe 1kg - FunCakes

Připravit piškotový dort Deluxe je s touto sypkou směsí naprosto jednoduché. Balení 1 kg.

156 Kč
15.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Směs na vanlikovou zmrzlinu 200g - Tasty Me

Směs na přípravu vanilkové zmrzliny. Balení 200 g.

104 Kč
52 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Vyrobeno v Německu
Směs na citrónovou buchtu s polevou - RUF

Směs na citrónovou buchtu s polevou - RUF

Bezlepková směs na přípravu citronové buchy s polevou.

85 Kč
16 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Dr. Oetker Red Velvet dort (385 g) DO0065 dortis

Světová specialita! Red Velvet dort, v překladu „Červený samet“ pochází údajně z New Yorku, z hotelu

117 Kč
30.4 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Bestseller
Směs na Blue Velvet 350g - Tasty Me

Směs na Blue Velvet 350g - Tasty Me

Směs na přípravu moučníku Blue velvet. Balení 350 g.

104 Kč
29.7 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Směs na pečení mrkvový dort 400g - Tasty Me

Směs na pečení mrkvévého dortu. Balení 400 g.

101 Kč
25.3 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Cukrářské směsi jsou zárukou povedených dezertů. Při pečení Vám usnadní práci a pokaždé s nimi dosáhnete té stejné vynikající chuti a konzistence. V kategorii příprava moučníků najdete směsi na přípravu základních druhů těst jako je piškotové těsto, se kterým můžete připravit jednoduchý dezert ke kávě nebo ho použít na přípravu korpusů patrových dortů. K nazdobení a dochucení použijte některou ze směsí na krém, kam stačí přidat tuk či vodu. Pro dokonalé šlehačkové krémy jsou tu ztužovače šlehačky, které šlehačku nejen zpevní, ale zároveň ji dochutí.

Pečení je zábava, ale jenom pokud na něj máte dostatek času. Nejprve je třeba nachystat všechny suroviny – mouku, kypřící prášek, vejce mléko… Často se stává, že Vám doma něco z toho chybí, nebo máte špatný druh mouky, příliš malá vejce... Buchta pak při pečení špatně nabyde, je zdrclá a na chuť také není nic moc. Pokud chcete mít jistotu, že se Vám dezert vždycky povede, vyberte si jednu z již předem připravených směsí. Odpadne Vám práce s odměřováním surovin a nezašpiníte tolik nádobí. Směs na přípravu moučníků totiž stačí smíchat s tekutinou nebo tukem, nalít do formy a dát péct. Při přípravě těsta tak ušpiníte maximálně jednu misku.

To samé platí i o krémech. Je velmi těžké vychytat ten ideální poměr surovin, aby nebyl krém příliš hustý, nebo naopak příliš řídký. S přípravou krému Vám pomůžou již předem namíchané směsi, které stačí přidat do tuku či šlehačky. Zajistí Vám vždy ideální chuť i konzistenci.

V naší nabídce najdete jen kvalitní směsi od prověřených výrobců. Dokonce i v cukrárnách a pekárnách používají směsi na moučníky nebo ztužovač šlehačky. Kromě vždy dokonalé chuti, zůstávají dezerty připravené ze směsí i déle čerstvé, a navíc Vám zbyde mnohem víc času na jejich zdobení. Se směsí se můžete pustit i do složitějších zákusků, jako jsou věnečky z odpalovaného těsta nebo cake pops.

Top produkty jsou řazeny dle prodejnosti a skladové dostupnosti, dále jsou náhodně přidány produkty v akci a novinky.